top of page

Purustajad

Purustaja 1

Purustab kõiki plastikuid, alumiinium kaableid, vask kaableid. Proovimisvõimalus erinevate materjalidega (näidispurustus). Terad(10tk sees) on Eestis koguaeg saadaval, võimalik kergesti ise neid teritada. Saada nii diiselmootoriga kui elektrimootoriga. Sõel vahetatav. Välja tuleb väga ühtlane fraktsioon. Video võimalus töötamisest teie materjaliga.

Puidupurustaja

Saab purustada ka mõningaid plastikuid. Saada ka elektrimootoriga. Proovimis võimalus ka muude materjalide jaoks. Terad lihtsasti vahetatavad, saada ka lisa terasid. Sõelad vahetatavad, saada erinevaid sõelu. Talub rauaosakesi. Võimalik proovida purustada näidiseid, samuti võimalik saada sellest video. 

Purustaja 2

​Võimalik purustada palju erinevaid materjale. Sõelad vahetatavad. Terad 30mmx30mm. Terad kergesti saada ja kergesti vahetatavad ning odavad. 18,5 kW mootor, ABB. Võimalik saada töötavast masinast video.

Kuulpurustaja

Purustab hästi katalüsaatoreid. Purustab materjalid tolmuks. Kiirus reguleeritav Toshiba sagedusmuunduriga. Edasi- ja tagasipidi pöörlemine nupust. Saada erinevate võimsustega. Võimalik saada töötavast masinast video.