Purustajad

Purustaja 1

Purustab kõiki plastikuid, alumiinium kaableid, vask kaableid. Proovimisvõimalus erinevate materjalidega (näidispurustus). Terad(10tk sees) on Eestis koguaeg saadaval, võimalik kergesti ise neid teritada. Saada nii diiselmootoriga kui elektrimootoriga. Sõel vahetatav. Välja tuleb väga ühtlane fraktsioon. Video võimalus töötamisest teie materjaliga.

Puidupurustaja

Saab purustada ka mõningaid plastikuid või elektroonikat. Saada ka elektrimootoriga. Proovimis võimalus ka muude materjalide jaoks. Terad lihtsasti vahetatavad, saada ka lisa terasid. Sõelad vahetatavad, saada erinevaid sõelu. Talub rauaosakesi. Purustaja on ülepäeviti töös, täiesti töökorras. Võimalik proovida purustada näidiseid, samuti võimalik saada sellest video. Praegu purustab briketi masinale puitjäätmeid ette.

Purustaja 2

​Purustab kaablijääke. Võimalik purustada palju erinevaid materjale. Sõelad vahetatavad. Terad 30mmx30mm. Terad kergesti saada ja kergesti vahetatavad ning odavad. 18,5 kW mootor, ABB. Võimalik saada töötavast masinast video.

Kuulpurustaja

Purustab hästi katalüsaatoreid. Purustab materjalid tolmuks. Kiirus reguleeritav Toshiba sagedusmuunduriga. Edasi- ja tagasipidi pöörlemine nupust. Saada erinevate võimsustega. Võimalik saada töötavast masinast video.

Kuulpurustit on võimalik saada kõikides suurustes ja võimsustes ning reguleeritava kiirusega.

IMG_0918
IMG_0918

press to zoom
IMG_0888
IMG_0888

press to zoom
IMG_0920
IMG_0920

press to zoom
IMG_0918
IMG_0918

press to zoom
1/6

Haamerveski 1

Purustab puidutükid paari mm suuruseks. Sobib briketipressile etteande materjali tegemiseks. Saab ka muid materjale purustada. Masin on igapäevases töös. Terad üliodavad ja koguaeg saadaval. Võimalik saada töötavast masinast video.

Peenpurusti 2

Sõelad kergesti vahetatavad. Saab purustada palju erinevaid materjale ~25mm-st 3mm-se tulemuseni. Terad väga odavad.

Haamerveski/purusti

Antud mudel tehtud katalüsaatorite purustamiseks. 18,5 kW mootoriga.
Teradele lihtne ligipääs ning on odavad.

Kivipurustaja

300mm x 200mm.

400mm x 240mm